Zabieg Ulmea oxygen

Cennik Zabiegów

Twarz
250 PLN

Twarz + szyja + dekolt
350 PLN

Zabieg Ulmea oxygen

Zabieg jest bardzo efektywnym połączeniem 3 zabiegów w 1: oczyszczania, eksfoliacji i odżywienia skóry. Ulmea Oxygen Therapy to technologia micro buble, która stymuluje naturalne procesy zachodzące w organizmie w celu uzyskania następujących efektów: złuszczenia, dotlenienia oraz wchłaniania substancji aktywnych wtłaczanych podczas zabiegu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych produktów kosmetycznych skóra po zabiegu jest nawilżona, dotleniona, napięta, odżywiona, wyraźnie bardziej promienna, gładka i bardzo dobrze oczyszczona.

Tlen jest pierwiastkiem niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania każdej komórki w naszym organizmie. Wraz z upływem czasu komórki skóry tracą swoje zdolności respiracyjne (oddychające). Skóra staje się poszarzała, traci jędrność i elastyczność. Zabieg Ulmea Oxygen zapewnia przywrócenie naturalnego balansu gospodarki tlenowej w naszej skórze.

Zabieg jest całoroczny i bardzo bezpieczny, ponieważ wykonywany jest na jednorazowych produktach. Efekty widoczne są od razu, dlatego jest to świetny, błyskawiczny zabieg przed imprezą, ślubem, ważnym spotkaniem. Zabieg wykonuje się na twarzy, szyi oraz dekolcie.

Na czym polega zabieg?

Zabieg jest bardzo przyjemny, przypomina masaż wykonywany specjalną głowicą. Podczas zabiegu oddziałują na siebie wzajemnie kapsułka z węglanu sodu oraz preparat z aktywnymi składnikami. Wytwarza to na skórze ogromną ilość mikro bąbelków zawierających dwutlenek węgla. Wywoływany jest tzw. efekt Bohr’a. Tlen jest łatwiej oddawany przez hemoglobinę (dysocjacja tlenu). Wzrost stężenia CO2 zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek natychmiast powodując dotlenienie skóry.  Wpływa to niezwykle korzystnie przeciwstarzeniowo oraz poprawia kondycję skóry. Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie zanieczyszczeń. Skóra jest gładka i miękka, gotowa na przyjęcie składników aktywnych, które podawane są w gotowym żelowym preparacie.

Dwa rodzaje kapsułek

NeoReviev by Pollogen - Maksymalne dotlenienie skóry dla jej natychmiastowego odmłodzenia i ujędrnienia. Zabieg NeoRevive® wykorzystuje opatentowane przez Pollogen pobudzenie naturalnej reakcji organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia ono maksymalne wchłanianie specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu NeoRevive®, które przywracają jej gęstość i odpowiedni poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu. Wykonywany masaż głowicą Ulmea dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda młodziej.

NeoBright by Pollogen - Innowacyjne połączenie najwyżej jakości składników dla rozjaśniania i odżywienia skóry. NeoBright® to doskonały sposób na przywrócenie skórze promiennego blasku, poprawienie jej tekstury i wyrównanie kolorytu. Formuła NeoBright® delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.

Wskazania

 • zanieczyszczona skóra
 • pierwsze oznaki starzenia
 • zmarszczki mimiczne
 • cienie i worki pod oczami
 • szara, zmęczona cera
 • przebarwienia
 • wiotkość
 • zrogowacenia

Przeciwwskazania

 • trądzik różowaty
 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • stany zapalne
 • łuszczyca
 • nowotwory
 • skaleczenia

Zabieg trwa 30 minut. Liczba zabiegów dla osiągnięcia pełnego efektu ok 6.

Częstotliwość wykonywania

W leczeniu trądziku zalecane są zabiegi co 7-10 dni.

Działanie oczyszczające i przeciwstarzeniowe co 21 dni.

Efekty

Efekty zabiegu należy rozróżnić ze względu na zastosowany preparat. W przypadku NeoRevive® następuje wyraźna poprawa owalu twarzy, zmarszczki stają się wyraźnie płytsze, a cienie i worki pod oczami zostają zniwelowane. Skóra staje się wygładzona, a napięcie skóry twarzy, szyi i dekoltu, staje się większe. Dzięki NeoRevive® otrzymujemy efekt wypoczętej, odmłodzonej i zrelaksowanej cery.

NeoBright® natomiast zapewnia wyraźne rozjaśnianie cery. Redukują się wszelakie przebarwienia, skóra staje się rozjaśniona, a cera widocznie się regeneruje.