Fryzjerstwo

//www.anlight.pl/wp-content/uploads/2020/06/zen.png

Salon fryzjerski, fryzjer - Żarki, Zawiercie, Myszków

Fryzjer, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne. Działamy jako salon fryzjerski, więc realizujemy profesjonalne usługi w tym zakresie. Zapraszamy osoby z okolic Myszkowa na nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne włosów i skóry głowy. Dbamy o to, aby każdy klient mógł zrealizować u nas swoje marzenia o zmianie wyglądu m.in. dzięki nowemu uczesaniu czy farbowaniu. Uważnie wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby, aby jak najlepiej wykonać usługę. Nasz fryzjer doradzi, jak podkreślać atuty własnej urody i pomoże dobrać właściwą fryzurę oraz środki do pielęgnacji.

Liczy się doświadczenie i zaangażowanie

Żan Galeria Piękna oddział w Żarkach – to miejsce tworzone przez ludzi z pasją. Dzięki fryzjerom z wieloletnim doświadczeniem klienci mogą liczyć na profesjonalną, indywidualnie dostosowaną usługę, porady odnośnie pielęgnacji włosów i doboru uczesania. Nasz salon fryzjerski to idealne miejsce dla każdego.

W naszej ofercie znajdziecie zakres usług od koloryzacji włosów, przez strzyżenie, fryzury ślubne i okolicznościowe po przedłużanie włosów, a także pielęgnację dostosowaną do rodzaju włosów i ich aktualnego stanu. Pracujemy na profesjonalnej włoskiej marce KEMON, która tworzy kosmetyki do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów.

Skorzystaj już teraz – najlepszy fryzjer w Zawierciu i okolicach zaprasza do salonu. Nasze usługi kierujemy do:

  • pań,
  • panów,
  • dzieci,

więc mile widziane są całe rodziny chcące umówić się na skrócenie włosów, ich farbowanie lub przedłużanie albo zbadać stan skóry głowy i zapobiec jego pogarszaniu się. Zajmujemy się skuteczną pielęgnacją i chętnie pomożemy w wyborze kompleksowych zabiegów, które sprawią, że poprawi się Twój wygląd i będziesz olśniewać znajomych. Fryzjerzy doradzą też, jakie uczesanie warto nosić na co dzień i jak układać włosy na szczególne okazje.

Strefa dziecka

Oferta

Strzyżenie
od 15 PLN

Podcięcie końcówek
od 15 PLN

Strefa męska

Oferta

Strzyżenie
25 PLN

Tuszowanie siwizny
60 PLN

Ampułka przeciw wypadaniu włosów
30 PLN

Strefa damska

Włosy Krótkie

Strzyżenie
40 PLN

Strzyżenie + koloryzacja jeden kolor
110 PLN

Strzyżenie + pasemka
120 PLN

Strzyżenie + pasemka + tonowanie
150 PLN

Strzyżenie + koloryzacja jeden kolor + pasemka
190 PLN

Strzyżenie + koloryzacja jeden kolor + pasemka + tonowanie
220 PLN

Farba Kemon
+50 PLN

Olaplex
+50 PLN

Włosy Średnie

Strzyżenie
50 PLN

Strzyżenie + koloryzacja jeden kolor
130 PLN

Strzyżenie + pasemka
140 PLN

Strzyżenie + pasemka + tonowanie
190 PLN

Strzyżenie + koloryzacja jeden kolor + pasemka
220 PLN

Strzyżenie + koloryzacja jeden kolor + pasemka + tonowanie
270 PLN

Farba Kemon
+75 PLN

Olaplex
+75 PLN

Włosy Długie

Strzyżenie
60 PLN

Strzyżenie + koloryzacja jeden kolor
150 PLN

Strzyżenie + pasemka
160 PLN

Strzyżenie + pasemka + tonowanie
240 PLN

Strzyżenie + koloryzacja jeden kolor + pasemka
250 PLN

Strzyżenie + koloryzacja jeden kolor + pasemka + tonowanie
330 PLN

Farba Kemon
+100 PLN

Olaplex
+100 PLN

Strzyżenie grzywki
10 PLN

Modelowanie

Włosy krótkie
35 PLN

Włosy średnie
35 PLN

Włosy długie
35 PLN

Upięcie

Upięcia okolicznościowe
70 PLN

Fryzura ślubna
100 PLN

Loki
60 PLN

Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów

1 paczka 40cm
635 PLN

1 paczka 30cm
515 PLN

2 paczka 40cm
1270 PLN

2 paczka 30cm
635 PLN

3 paczka 40cm
1905 PLN

3 paczka 30cm
1150 PLN

4 paczka 40cm
2540 PLN

4 paczka 30cm
1665 PLN

Metoda kanapkowa Hair-Talk koszt dopięcia

1 paczka
140 PLN

2 paczka
260 PLN

3 paczka
380 PLN

4 paczka
440 PLN

Metoda Laser Infralight Gold koszt dopięcia

Przedłużenie
750 PLN

Zagęszczenie
500 PLN

1 pasmo 20 PLN

Do kosztów dopięcia należy doliczyć ewentualną cenę koloryzacji

Hairtalk to metoda przedłużania włosów za pomocą lekkich pasm, ciesząca się zaufaniem profesjonalistów i Klientek na całym świecie. 6 zupełnie różnych rodzajów pasm i bogata paleta kolorów dają nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla każdego typu włosów. Elastyczna, niewidoczna taśma pozwala uzyskać absolutnie naturalny efekt zagęszczenia i przedłużenia fryzury. Do przedłużenia czy zagęszczenia włosów nie używa się wysokich temperatur czy szkodliwej chemii, a taśmy mocujące pokryte zostały hypoalergicznym klejem, co czyni hairtalk najbezpieczniejszą metodą na rynku. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad przedłużeniem i/lub zagęszczeniem włosów wypróbuj metodę hairtalk.

Infralight jest jedną z najnowszych metod przedłużania włosów, często myloną z laserowym przedłużaniem włosów, gdyż łączenia są równie małe, wytrzymałe i bezpieczne. Ta metoda przedłużania włosów opiera się na ultradźwiękach wspieranych światłem Infralight, dzięki czemu łączenia są formowane szybciej, niż w tradycyjnym ultradźwiękowym przedłużaniu. Noszenie włosów przedłużanych na metodę Infralight jest bardzo wygodne i dyskretne, ze względu na niewielki rozmiar łączeń. Podobnie jak w pozostałych metodach przedłużania włosów, korektę włosów przedłużanych przy tej metodzie zaleca się wykonywać co 2-4 miesiące – przy odroście łączeń od skóry głowy na 2,5-3cm. Metoda Infralight polecana jest dla cienkich i delikatnych włosów, nawet tych z tendencją do wypadania, czy do wykruszania. Standardowo do przedłużenia włosów stosuje się 50-100g włosów, co odpowiada 100-125 pasemkom optymalnej grubości. Przedłużając włosy na metodę Infralight możemy być pewni, że włosy doczepione nie będą odcinać się od włosów rosnących na głowie, efekt będzie spektakularny, a zarazem dyskretny na tyle, że nikt nie zorientuje się, że włosy są doczepione.

Zabiegi pielęgnacyjne

Cennik

Rekonstrukcja Jono
130 PLN

Kąpiel + ampułka + booster
85 PLN

Kąpiel + ampułka + booster + maska
110 PLN

Kąpiel + ampułka + booster na ciepło
130 PLN

Sauna parowa z maską Kemon
60 PLN

Polerowanie włosów
100 PLN

Botox włosy średnie
150 PLN

Botox włosy długie
180 PLN

Każda kobieta marzy o pięknych, gęstych i błyszczących włosach. Włosy sprawiają, że czujemy się atrakcyjnie i dodają nam pewności siebie. Niestety na wygląd naszych włosów nie wpływa jedynie koloryzacja, ale codzienne czynności takie jak suszenie gorącym powietrzem, tarcie ręcznikiem, związywanie gumką czy ich prostowanie. Po takich „zabiegach” Twoje włosy staną się suche, szorstkie i matowe. Jak sobie z tym poradzić? Rozwiązaniem jest zintensyfikowana pielęgnacja, czyli zabiegi na włosy, które wykonujemy nie tylko w salonie u fryzjera ale także wspomaganie tej pielęgnacji w domu przy pomocy specjalnie stworzonych do tego produktów. Liczy się konsekwencja w pielęgnacji, nie można liczyć na cud po jednym zabiegu..

Trychologia

Cennik

Peeling trychologiczny
100 PLN

Infuzja tlenowa
130 PLN

kwas hiauluronowy, multiwitamina, kwas mlekowy, detox, zabiegi przeciw wypadaniu, ampułka z komórkami macierzystymi

Badanie skóry głowy
50 PLN

Wygląd Twoich włosów mówi bardzo dużo o kondycji całego organizmu. Jeżeli ich stan się pogarsza, zaczynają wypadać, tracą połysk może to świadczyć o różnych chorobach, braku witamin i minerałów, stresie lub braku równowagi hormonalnej. Aby uzyskać poprawę należy podjąć kompleksowe działania poprzedzone precyzyjną diagnozą podłoża problemu. Niezależnie od rodzaju obserwowanych dolegliwości, ich rozwiązania należy szukać u źródła. Trychologia jest dziedziną, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów ze skórą głowy i włosami. Dzięki nowoczesnym metodom dobry trycholog jest w stanie odkryć podłoże pogorszenia stanu włosów oraz zastosować skuteczną terapię.