Wizaż

Cennik Zabiegów

Makijaż okolicznościowy
140 PLN

Makijaż ślubny (+ próbny)
250 PLN

Wizaż

Profesjonalnie wykonany i dopasowany do urody makijaż jest ozdobą każdej kobiety. Pomaga skorygować niedoskonałości, wydobyć i podkreślić naturalne piękno. Użycie odpowiednich kosmetyków zapewnia trwałość i gwarantuje wspaniały wygląd. Wykonujemy makijaże wieczorowe, ślubne oraz makijaże do sesji zdjęciowych

Makijaż wieczorowy - Ta wersja makijażu przeznaczona jest na specjalne wyjścia, romantyczną kolację, studniówkę, bal sylwestrowy. Jego intensywność jest odpowiednio dobierana, w zależności od indywidualnych potrzeb i sugestii. Taki makijaż jest uzupełnieniem wieczorowej kreacji, a odpowiednie preparaty i utrwalacze sprawiają, że przetrwa on całą noc świętowania.

Makijaż ślubny - Wyjątkowa ceremonia, jaką jest ślub, wymaga odpowiedniej oprawy, nieodłącznym jej elementem jest nieskazitelny wygląd Panny Młodej. Trafny dobór i perfekcyjne wykonanie makijażu sprawi, że podczas ślubu i wesela Panna Młoda będzie pewna swojego wyglądu i będzie mogła delektować się tym niezwykłym dniem bez dodatkowych zmartwień. W przypadku makijażu ślubnego zawsze zachęcamy aby wykonać makijaż próbny. Podczas makijażu próbnego wizażystka testuje na przyszłej pannie młodej różne warianty makijażu aby wspólnie zdecydować który będzie najodpowiedniejszy.