Stylizacja paznokci

Cennik Zabiegów

Manicure tradycyjny
60 PLN

Manicure hybrydowy
90 PLN

Żel na naturalną płytkę
110 PLN

Korekta paznokci do 4 tyg.
100 PLN

Przedłużenie paznokci
140 PLN

Rekonstrukcja obgryzionych paznokci
120 PLN

French / Babyboomer
+20 PLN

Mikropainting / Cyrkonie / Wzory
10-20 PLN

Ściągnięcie żeli / hybrydy
35 PLN

Korekta złamanego paznokcia
15 PLN

Stylizacja paznokci

Manicure hybrydowy

Zabieg polecamy klientkom, których płytka jest mocna i twarda, a jednocześnie pięknie uformowana. Hybryda pozwala nadać permanentny kolor oraz daje możliwości korygowania formy i kształtu paznokcia. Na takim manicure permanentnym możemy wykonywać zdobienia różnorodnymi technikami.

Utwardzenie naturalnego paznokcia żelem

Usługa w ramach manicure w salonie kosmetycznym w Żarkach niedaleko Myszkowa może przybierać różne formy, w zależności od potrzeb i problemów osób zgłaszających się do nas. Najważniejsze jest dla nas to, aby dłonie naszych klientów wyglądały pięknie i zdrowo. Ten zabieg polecamy klientom Anlight Beauty Expert, których naturalna płytka jest zgrabna, długa i smukła, ale bardzo słaba, krucha i łamliwa. Utwardzenie pozwala ją odpowiednio wzmocnić, nadbudować i zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi. Taki manicure to idealne rozwiązanie dla klientek, które są zadowolone z kształtu własnych paznokci, a potrzebują jedynie nadania permanentnego koloru, rzeczywistego usztywnienia płytki lub stworzenia ozdobnej stylizacji. Ta stylizacja jest mocniejsza niż analogiczny zabieg wykonany lakierami hybrydowymi.

Przedłużenie naturalnego paznokcia żelem

Ten zabieg daje największe pole manewru. Jeśli kształt płytki pozostawia nieco do życzenia, najlepszym rozwiązaniem jest uformowanie na szablonie nowego wolnego brzegu. Nawet szeroki, płaski, obgryziony, wachlarzowaty lub szponowaty paznokieć jesteśmy w stanie wymodelować w atrakcyjną wizualnie formę. Finalny kształt i długość zależą od preferencji klientki oraz możliwości dopasowania się do kształtu i kondycji naturalnego paznokcia. Usługi w ramach manicure świadczone w naszym salonie są wykonywane w pełni profesjonalnie przez wykwalifikowaną kadrę.

Rekonstrukcja paznokci obgryzionych
To jedyny ratunek dla osób, których płytka paznokcia została zdeformowana na skutek urazów mechanicznych (takich jak uporczywe obgryzanie) lub przebytych chorób. Bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie zrekonstruować nawet najkrótszy i najbardziej zniszczony paznokieć. Nasi eksperci od manicure'u zajmą się kompleksowo Waszym problemem – od doradztwa po wykonanie zabiegu. Początkowo zalecamy nie szarżować z długością, ale stopniowo wyprowadzać płytkę paznokcia coraz dalej poza wolny brzeg.