Stylizacja paznokci

Cennik Zabiegów

Manicure tradycyjny
40 PLN

Manicure hybrydowy
70-80 PLN

Żel na naturalną płytkę
80 PLN

Korekta paznokci do 4 tyg.
80 PLN

Przedłużenie paznokci
110-120 PLN

Rekonstrukcja obgryzionych paznokci
120 PLN

French / Babyboomer
+10 PLN

Mikropainting / Cyrkonie / Wzory
5-15 PLN

Ściągnięcie żeli / hybrydy
20 PLN

Stylizacja paznokci

Manicure hybrydowy
Zabieg polecamy klientkom których płytka jest mocna i twarda, a jednocześnie pięknie uformowana. Hybryda pozwala nadać permanentny kolor oraz daje możliwości korygowania formy i kształtu paznokcia. Na takim manicure permanentnym możemy wykonywać zdobienia różnorodnymi technikami.

Utwardzenie naturalnego paznokcia żelem
Polecamy klientom, których naturalna płytka jest zgrabna, długa i smukła, ale bardzo słaba, krucha i łamliwa. Utwardzenie pozwala ją odpowiednio wzmocnić, nadbudować i zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi. To idealne rozwiązanie dla klientek, które są zadowolone z kształtu własnych paznokci, a potrzebują jedynie nadania permanentnego koloru, rzeczywistego usztywnienia płytki lub stworzenia ozdobnej stylizacji. Ta stylizacja jest mocniejsza niż analogiczny zabieg wykonany lakierami hybrydowymi.

Przedłużenie naturalnego paznokcia żelem
Ten zabieg daje największe pole manewru. Jeśli kształt płytki pozostawia nieco do życzenia, najlepszym rozwiązaniem jest uformowanie na szablonie nowego wolnego brzegu. Nawet szeroki, płaski, obgryziony, wachlarzowaty lub szponowaty paznokieć jesteśmy w stanie wymodelować w atrakcyjną wizualnie formę. Finalny kształt i długość zależą od preferencji klientki oraz możliwości dopasowania się do kształtu i kondycji naturalnego paznokcia.

Rekonstrukcja paznokci obgryzionych
To jedyny ratunek dla osób których płytka paznokcia została zdeformowana na skutek urazów mechanicznych (takich jak uporczywe obgryzanie) lub przebytych chorób. Bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie zrekonstruować nawet najkrótszy i najbardziej zniszczony paznokieć. Początkowo zalecamy nie szarżować z długością ale stopniowo wyprowadzać płytkę paznokcia coraz dalej poza wolny brzeg.