Analiza skóry

Cennik Zabiegów

Analiza skóry twarzy
250 PLN

Multispektralna analiza skóry

LumiSCAN gen. 3.0. jest czymś więcej. To innowacyjne urządzenie działa bowiem w oparciu o aż 4 technologie następujące po sobie:

  1. najpierw skanuje twarz Klienta w trzech płaszczyznach (technologia VisionSCAN 3D®),
  2. następnie wykorzystuje obrazowanie multispektralne (NL, SL, UV, PL),
  3. mierzy podstawowe parametry skóry (technologia TouchSCAN®),
  4. aby ostatecznie przeprowadzić komputerową analizę.

Komputerowa analiza generuje bardzo szczegółowe dane, które są niezbędne do zaplanowania rzetelnej terapii naprawczej. Pacjent ma możliwość przyjrzenia się swoim wynikom z bliska (na monitorze, w formie dokumentacji zdjęciowej) i na ich podstawie kosmetolog może wskazać najskuteczniejszą terapię.

W przeciwieństwie do tradycyjnej dermokonsultacji z wykorzystaniem lampo-lupy, kosmetolog obrazuje Klientowi na monitorze problemy cery naczyniowej, ukrytych zmarszczek, cieni pod oczami, przebarwień, rozszerzonych porów, porfiryn (bakterii bytujących na skórze) oraz plam pigmentacyjnych. Klienci podczas badania cery mogą dowiedzieć się jaki jest obiektywny wiek ich skóry, a także jaki jest poziom nawilżenia, aktualny stan cery oraz jak powinna przebiegać prawidłowa pielęgnacja domowa w oparciu o szczegółowe wyniki komputerowej analizy.

Dzięki tak przeprowadzonej dermokonsultacji, kosmetolog może w sposób fotograficzny zobrazować i wytłumaczyć Klientowi mankamenty jego skóry, zaś komputerowa analiza generuje szczegółowe dane o skórze Klienta – niezbędne do zaplanowania terapii naprawczej.

LUMISCAN gen. 3.0. laureatem głównej nagrody w kategorii "produkty innowacyjne i nowatorskie" podczas największej w Polsce konferencji "Lider Biznesu Beauty 2019" organizowanym przez magazyn Beauty Inspiration.