Zabiegi kosmetyczne na bazie kosmetyków Diego dalla Palma

Cennik Zabiegów

Youth Venom – zabieg twarz
350 PLN

Resurface – zabieg twarz
200 PLN

Puryfying – zabieg twarz
220 PLN

Total body Focus – zabieg ciało
300 PLN

Happy hands – zabieg dłonie
40 PLN

Baby feet – zabieg stopy
80 PLN

Zabiegi kosmetyczne na bazie kosmetyków Diego dalla Palma

Diego dalla Palma YOUTH VENOM - jad młodości

Antidotum na największe zmarszczki dynamiczne i statyczne. Wygładza, odnawia, nawilża i regeneruje. Chroni życiowe funkcje komórek skóry i ich prawidłowy dialog. Zawiera: u-KONOTOKSYNĘ III, glikany, GABA, kwas hialuronowy, masło cupuacu, multiwitaminy (A, C, E, F), ceramid plus 1-3-6 II.

Diego dalla Palma – Resurface2 - zabieg odnowy skóry

To zupełnie nowa era zabiegów odnowy skóry. Skoncentrowane i starannie wyselekcjonowane składniki aktywne połączono ze specjalnie dobranymi mieszankami kwasów. Linia ta gwarantuje bardzo widoczne i udowodnione rezultaty regeneracji skóry, bez żadnych nieprzyjemnych efektów ubocznych lub znaczących procesów zapalnych.

Diego dalla Palma PURYFYING - Oczyszczanie skóry tłustej/mieszanej

Zawiera zwiększoną ilość aminokwasów na bazie siarki. Oczyszcza i reguluje sebum. Chroni "eko-system" skóry, redukuje podrażnienie, oczyszcza i zmniejsza niedoskonałości. Zawiera kompleks na bazie Bakuchiol ACN i probiotyki lactobacillus.

Diego dalla Palma - TOTAL BODY FOCUS - zabieg globalnego działania na cellulit, tkankę tłuszczową i brak jędrności.

Łączy globalne działanie na cellulit i utratę napięcia poprzez specjalne działanie lipolityczne na zlokalizowane złogi tkanki tłuszczowej. Zabieg rozpoczyna delikatny, ale skuteczny peeling, który wygładza skórę. Rytuał kończy autorski masaż Diego dalla Palma całego ciała – intensywny, a zarazem relaksacyjny.

Diego dalla PALMA - HAPPY HANDS - odżywianie dłoni

Kuracja regenerująca, zmiękczająca i odbudowująca. Chroni skórę dłoni przed suchością, pękaniem i czynnikami zewnętrznymi. Celem zabiegu jest przywrócenie miękkości i gładkości dłoniom oraz walka z przebarwieniami. Redukuje zaczerwienienie, nawilża, odżywia i naprawia skórę. Wzbogacony przefiltrowanym i oczyszczonym wyciągiem z białka ślimaka, pozwala na silną regenerację skóry dłoni.

Diego dalla Palma - BABY FEET - wygładzanie stóp

Szybko działający zabieg wygładzający, który zmniejsza twardość skóry stóp. Nadaje miękkość oraz komfort. Wzbogacony koloidalną owsianką, przywraca stopom gładkość i nawodnienie. Tworzy na powierzchni skóry cienki film, który zabezpiecza przed wysuszaniem i pękaniem pięt. Łatwo się wchłania. Głęboko odżywia dla długotrwałego efektu, nie pozostawiając uczucie tłustości. Idealne do stóp pacjentów z cukrzycą.