Chcesz poznać doskonały sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia i cieszenie gładką i nieskazitelną skórą?

Pragniesz zastosować wyłącznie bezpieczne urządzenie, które nie będzie miało negatywnego wpływu na wygląd Twojej skóry?

Chcesz szybko i skutecznie uzyskać efekt gładkiej skóry, gdzie doskonałe rezultaty widać już po pierwszym zabiegu?

Laser diodowy LightSheer, amerykańskiej firmy LUMENIS polecamy Klientkom, które mają szczególne wymagania jeśli chodzi o połączenie skuteczności depilacji z zachowaniem pięknego wyglądu skóry. To właśnie ten laser zyskał pozytywną opinię FDA (Food and Drug Administration), czego potwierdzeniem jest otrzymany certyfikat bezpieczeństwa i jakości.

Laser diodowy LightSheer jest najnowocześniejszym oraz najskuteczniejszym urządzeniem do depilacji, a swoją innowacyjność zawdzięcza między innym głowicy szafirowej (ChillTip), skutecznie obniżającej temperaturę skóry poddawanej zabiegowi. Chłodzenie skóry jest stosowane w wielu urządzeniach, jednak dotychczasowe rozwiązania nigdy nie były tak skuteczne, jak w przypadku lasera LightSheer, gdzie temperatura szafirowej głowicy nie przekracza 5°C.

Kolejnym, innowacyjnym rozwiązaniem w laserze LightSheer jest zastosowanie urządzenia wydzielającego strużkę światła przenikającego w głąb skóry i definitywnie niszczącego cebulkę włosa. Pomimo głębokiej ingerencji, laser LightSheer jest zupełnie bezpieczny w zastosowaniu i absolutnie nie wywołuje żadnego negatywnego wpływu na organizm człowieka.

Działanie lasera LightSheer

Depilacja zbędnego owłosienia przy użyciu lasera LightSheer polega na oddziaływaniu wiązki światła na strukturę mieszka włosowego. Dochodzi wówczas do zjawiska nazywanego selektywną fototermolizą, polegającego na rozpadzie melaniny znajdującej się w mieszku włosowym, czyli pozbawieniu włosa elementów odpowiedzialnych za jego wzrost. Pomimo zupełnego bezpieczeństwa zabiegu depilacji laserem LightSheer nie zaleca się stosowania urządzenia w kilku przypadkach. Na leżą do nich:


anlight
791006446
ul. Myszkowska 45a
41-310 Żarki